Site icon Campaign Türkiye

Mercedes-Benz’in yeni modeli CLE Coupé Türkiye’de

Das neue Mercedes-Benz CLE Coupé The new Mercedes-Benz CLE Coupé

Mercedes-Benz, sportif ve görkemli tasarımı birleştiren otomobil geleneğini yeni bir model ile sürdürüyor. Tamamen yeni CLE Coupé, C-Serisi ve E-Serisi’ni bir araya getirerek yepyeni bir konsept oluşturuyor. Etkileyici tasarımı, özel konfor donanımları ve sportif sürüş performansı ile yeni iki kapılı otomobil CLE Coupé, 2023 yılının son çeyreğinde Avrupa’da yollara çıkmasının ardından şimdi de Türkiye’de. Yılın ikinci yarısında da CLE Cabriolet’in de Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Uzun dingil mesafesi, aerodinamik A sütunu, kısaltılmış ön tampon bölgesi ve uzatılmış arka tampon bölgesi, belirgin omuz çizgisi ve büyük tekerlekler, Mercedes-Benz ile özdeşleşen nitelikleri ön plana çıkartıyor. Tamamen yeni CLE Coupé, sportif ve zarif gövde yapısını Mercedes-Benz’in rafine tasarım dili ile birleştiriyor.

Ek olarak CLE için özel olarak geliştirilen entegre spor ön koltuklar dikkat çekiyor. Burmester® 3D surround ses sistemi ile ön koltuk başlıklarında yer alan iki hoparlör, Dolby Atmos ve Spatial Audio ile sürükleyici bir müzik deneyimi sunuyor. Kolay-Giriş işlevine sahip ön koltukların kilidi kapı kolu kullanılarak değil, koltuk sırtlığının üst kenarına tasarımsal bir şekilde yerleştirilmiş zarif bir kayış ile açılıyor.

Exit mobile version