artwork

Mercedes-Benz’e yeni pazarlama ve satış direktörü

9 yıl önce

0

Mercedes-Benz Türk’ün otomobil satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle yeni bir yapılanmaya gidilerek, “Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kuruldu. Bugüne kadar elde edilen başarıların artırlması hedefiyle kurulan yeni direktörlüğün başına da Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörü olarak Şükrü Bekdikhan atandı.

Şükrü Bekdikhan

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Westfalen Münster Üniversitesi’nde işletme dalındaki eğitiminin ardından, 23 yıl önce Mercedes-Benz Türk bünyesinde göreve başlayan Şükrü Bekdikhan, 2007 yılında Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Bölüm Müdürü olarak tayin edildi. 2009’da Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Bölüm Müdürü olarak atanan Bekdikhan ve ekibi önderliğinde Mercedes-Benz otomobil satışları, Türkiye premium otomobil segmentinde önemli seviyede yükseldi.

1964 doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Şükrü Bekdikhan, 1 Temmuz 2015 itibarıyla Mercedes-Benz Türk’ün ilk “Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak görevine başladı.

 

 

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...