Mercedes-Benz S-Class valelerin görevine son veriyor

Mercedes-Benz, S-Class modelini tanıtmak amacıyla vale otopark görevlilerinin işlerindeki eğlenceli dakikalarını ekranlara taşıyor.

Antoni Garage tarafından yaratılan “Valet guys” reklam filmi; Freddy, Rusty ve Ace isimli üç valenin araçları park esnasındaki macera dolu anlarını gösteriyor. Freddy gözleri bantlı şekilde otomobili park etmeye çalışıyor, Rusty bir rampadan aşağı uçuyor ve Ace direksiyonda uyuyakalıyor… Dış ses: “Üzgünüm çocuklar, bu süreç yakında son bulabilir.” diyerek araya giriyor.

Reklam, Mercedes Benz’in ‘Autonomous Valet Parking’ altyapısı ile donatılmış akıllı park pilotunu tanıtmaya devam ediyor. Bu pilot, Mercedes Benz kullanıcılarının park alanlarına rahatça girip çıkmalarına olanak tanıyor. Dijital platformlarda yayınlanan reklam kampanyasının sonunda, kullanılan teknolojinin bazı ülkelerde henüz yasal olmadığı ancak gelecekte yasaların izin verdiği ölçüde – reklamı yapılan S-Class da dahil olmak üzere – Mercedes-Benz araçlarında işlev görebileceği belirtiliyor.

Künye

Reklamveren: Mercedes-Benz

Yaratıcı Ajans: Antoni Garage

Reklam Yazarları: Gaia Bonetti, Pam Boschma

Sanat Yönetmenleri: Catharina Sonnenberg, Elena Marin

Prodüksiyon Ajansı: Bwgtbld

Yönetmen: Pantera

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.