artwork

Mercedes 360 derece dönebilen elektrikli G Wagon’u tanıttı

1 ay önce

0

Mercedes’in yeni elektrikli modeli G Wagon, tanıtıldı

Mercedes’in yeni elektrikli aracı olan G Wagon, 360 derece dönebilen çarpıcı özelliği ile dikkat çeken yeni model, 2024 yılına hızlı bir giriş yaptı.

Marka yeni serisini, “G Dönüş’ü kendin gör” başlığı ve “Zamandan Daha Hızlı” sloganı ile tanıttı.

G-TURN modelinin, halka açık yollarda kullanılmaması gerektiğini vurgulayan Mercedes, aşağıdaki görselde profesyonel sürücüler tarafından kapalı yolda polis desteği ve yolun özel hazırlığı ile sürüşün gerçekleştirildiğine dikkat çekmektedir.

Aracın geçilebilir su derinliği max 70 cm’ye kadar çıkabilen yeni G modeli sizlere ayrıcalıklı hissettirecek kişiselleştirilmiş renk seçenekleri sunarak kendi sınırlılıkları ortadan kaldırıyor. Toplam 29 G renk seçeneği ile zevkinize uygun seçimlerle arabanızı emsalsiz kılabilme özelliğine sahip. İç tasarımında geniş ön ekran, ambiyans aydınlatması gibi konfor özelliklerinin yanı sıra isteklerinize göre birleştirmenize olanak tanıyan EXCLUSIVE veya SUPERIOR iç mekan tasarım konseptine sahip olabilirsiniz.

Hem dış mekan hem iç tasarımı ile sağlam, ölümsüz ve simgesel ir DNA’ya sahiptir. Zorlu yolculuklara çıkmak için endişeleri ortadan kaldıracak %100 tırmanma kapasitesine sahiptir. %70 yan eğim açısına sahip olan G Wong, aynı zamanda 24,1 oranında yerden yüksekliğe sahiptir.

2024’e hızlı giriş yapan Mercedes, “Zamandan Daha Hızlı” diyerek meydan okuyor.

 

Sektörden Haberler
Tümünü göster
Tesla’dan devasa ‘supercharger istasyonu’

Elektrikli araç üreticisi Tesla, Kaliforniya’da dünyanın en büyük Supercharger istasyonunu...

Mercedes 360 derece dönebilen elektrikli G Wagon’u tanıttı

Mercedes’in yeni elektrikli modeli G Wagon, tanıtıldı...