artwork

Medyatalk yayın hayatına başladı

12 sene önce

0

Türkiye’nin ilk kurumsal tablet dergisi unvanına sahip olduğu belirtilen Medyatalk, yayın hayatına başladı. Medyatalk, iş dünyasındaki kurumsal bilişim çözümleri ve sektörde yaşanan önemli gelişmeleri okurlarıyla paylaşacak. Tüm dünyada bilgisayar kullanım alışkanlıklarını değiştiren, kullanıcılarına okuma ve çalışma kolaylığı ile interaktivite sağlayan tablet bilgisayarlara özel olarak hazırlanan Medyatalk, IOS ve Android işletim sistemini destekleyen tüm tabletlerde ücretsiz olarak takip edilebilecek.

Editörlüğünü Medyasoft Pazarlama Direktörü Sırma Erkan’ın yürüttüğü Medyatalk’ın ilk sayısında Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, şirket stratejileri, Medyasoft İş Geliştirme ve Kurumsal Satış Direktörü Hayati Şentürk iş çözümleri, Medyasoft Satış Müdürü Turgut Erkaynak ise iş ortakları ve kanal satışına dair konularda görüşlerini paylaştılar.

İnteraktif bir platformda hazırlanan, sesli ve videolu içeriklerin de yer aldığı Medyatalk’ın ilk sayısında, Adobe, Autodesk, IBM, Microsoft, Wacom ve Kaspersky ürün yöneticileri, ürünler hakkında bilgi vererek, merak edilen soruları Medyatalk okurları için yanıtladılar. Türkiye’nin ilk kurumsal tablet dergisi Medyatalk’ta bilişim sektöründeki yeni ürün haberlerinin yanı sıra önemli gelişmeler ve kurumsal alandaki çözümlere de yer verildi. Appstore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Medyatalk’u, isteyenler Medyasoft web sitesi üzerinden de takip edebilecek.

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...