artwork

Medianova’dan canlı yayın platformu

9 sene önce

0

Medianova tarafından sunulan canlı yayın platformu Yayınmatik ile 2013’te internette canlı yayınlanan etkinlik sayısı 769’a ulaştı. Toplamda 2 bin saatten fazla devam eden canlı yayınları 1 milyonu aşkın kişi izledi. Yayınmatik, Elektronik Genel Kurul Sistemi’nde de kullanılıyor. Bu kapsamda, aynı gün içinde 32 genel kurul toplantısının canlı yayınlanması ile Yayınmatik kırılması güç bir internet canlı yayını rekoruna da imza attı.

Tüm kişi, kurum ve kuruluşların internet üzerinden canlı yayın gerçekleştirmesini mümkün kılan Yayınmatik ile portal, internet sitesi de ya da Facebook ve Twitter üzerinden canlı yayın yapılabiliyor.  Medianova ile sunulan hizmette anlık, tekil ve toplam izleyici sayısı gibi yayına ilişkin tüm rakamlar da yayının hemen ardından paylaşılarak yayın sahibinin ayrıntılı olarak bilgilendirilmesi sağlanıyor.

Yayınmatik’in kullanılabilmesi için www.yayinmatik.com adresindeki formu doldurmak yeterli. Canlı yayının yapılacağı lokasyonda 2 Mbit hızında internet bağlantısı bulunması dışında hiçbir teknik altyapıya ihtiyaç duyulmuyor. Tüm prodüksiyon ve altyapı gereksinimleri Yayınmatik tarafından karşılanıyor.

 

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...