artwork

MediaMarkt Dünya Kadınlar Günü’nde ”tüm sahalarda”

2 ay önce

0

MediaMarkt Dünya Kadınlar Günü’ne özel, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem’in yer aldığı reklam filmini yayınlandı. “Kadınların her başarısının en büyük taraftarıyız” sloganıyla yayınlanan reklam filmiyle MediaMarkt, hayatın her alanında başarılarını emeğiyle var eden milyonlarca kadının Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, bu yıl 8Mart Dünya Kadınlar Günü için voleybol temalı bir reklam filmi yayınladı.

“Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı kaptanı Eda Erdem ile MediaMarkt arasında Megg Sports tarafından gerçekleştirilen marka yüzü anlaşması kapsamında yayınlanan reklam filminde MediaMarkt, hayatın her sahasında değer üreten tüm kadınların “başarılarının en büyük taraftarı” ve “tüm sahalarda destekçisi” olduğunu vurguladı.”

“Kadının Hikayesi Yarının Hikayesi” projesiyle kadın çalışanlarına mentorluk desteği sunan ve kadın istihdam oranını artırmaya yönelik kararlı adımlar atan MediaMarkt, elektronik perakendeciliği sektöründe kadınların çalışmayı en çok tercih ettiği marka haline gelmeyi ana hedef olarak benimsiyor. Bu bağlamda MediaMarkt, kadın çalışanların kariyer gelişimlerini desteklemeyi ve çeşitliliği bir kültüre dönüştürmeyi bir öncelik olarak görüyor ve bu yönde kadın çalışanları için çeşitli kurum içi eğitim ve gelişim programları düzenliyor.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı sponsorluğuyla kadın voleybolunu sahalarda da destekleyen MediaMarkt’ın farklı arka plandan kadınların başarı hikayelerini etkileyici bir atmosferle aktaran reklam filmini MediaMarkt sosyal medya hesapları üzerinden izleyebilirsiniz.