MediaCom yeni ajans yaklaşımını açıkladı

Mediacom, çalışma ortaklarının büyük resmi görmesine yardımcı olacak yeni yaklaşımını açıkladı. Yeni yaklaşım, yenilenmiş marka kimliğinin lansmanıyla aynı zamana denk geliyor.

MediaCom, yeni ajans yaklaşımını açıkladı: MediaCom global ağı, bundan sonra çalışma ortaklarının Daha Büyük Resmi Görme’lerine yardımcı olacak.

MediaCom bu yeni yaklaşımıyla, müşteri ihtiyaçlarına sistematik olarak hizmet sağlamasının ötesinde, aynı zamanda pazarlama yatırımlarının geri dönüşünü artırmak için markaların yeni büyüme alanlarını belirlemesine ve bu alanların geliştirilmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu iddialı gündem, ajansın mevcut “Sistem Düşüncesi” felsefesinin daha geniş WPP ve GroupM kaynaklarıyla entegre olacak ürünler ve teknolojilerle güçlendirilmesiyle gerçekleştirilecek. Yeni yaklaşımda özellikle, veri analitiği, içerik pazarlaması ve iş sonuçlarına daha fazla geri dönüşüm yetkinliklerini geliştirme üzerine odaklanılacak.

Geleceği inşa ederken, markalar hızlı kazançlar elde etme ihtiyacı da duyuyorlar.

MediaCom bu yaklaşımla, müşterilerine, performans pazarlamasından uzun vadeli marka oluşturma kampanyalarına kadar, pazarlama aktivitelerinin iş performansları üzerindeki etkisini kapsamlı bir şekilde anlamlandırmasına da yardımcı olacak.

Daha büyük resmi görebilme yaklaşımın temeli kısa ve uzun vadeli her iki hedefi de gözetecek şekilde yapılanabilmekten geçiyor.

Bu lansman, Nick Lawson’ın Temmuz 2020’de küresel CEO olarak atanmasının ardından sadece yeni marka duruşu ile değil, yeni bir görsel kimlikle de destekleniyor; MediaCom kurulduğundan beri, yani 30 yıl sonra.

Global CEO Nick Lawson bu lansman için: “Çevremizdeki dünyada değişim hızlanıyor. Bu yeni ortam, pazarlama faaliyetlerini bütünsel olarak düşünen markalar için birçok iş fırsatı sunuyor. Yeni yaklaşımımıza inanıyoruz – bir adım geri atıp büyük resmi görmek – müşterilerimizin pazarlama yatırımlarının getirisi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.   

Bu yeni yaklaşım, bizim hayata geçirmekte zorlanmayacağımız bir yaklaşım; yaratmak için altı yıl harcadığımız “Sistem Düşüncesi” felsefesine dayanıyor ve “Önce İnsan, Daha İyi Sonuçlar (People first, better results)” kültürümüz aracılığıyla hayat buluyor. Bir an önce hayata geçirmek, tüm iş ortaklarımızın büyümelerine destek vermek ve bu yolculuklarına şahit olmak için sabırsızlanıyorum.”açıklamasında bulundu.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MediaCom Global (@mediacomglobal)

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.