Media Summit’ten ROI semineri

Medyayı düşünenler, planlayanlar, yönetenler ve markaları geleneksel olarak her yıl bir araya getirmeyi hedefleyen Media Summit ilklerine 5 Kasım 2014’te Reklamcılık Vakfı’nda gerçekleştirilecek “Marketing Accountability” ya da pazarlamanın hesap verebilirliği konulu eğitim semineri ile devam ediyor.

Özyeğin Üniversitesi Pazarlama Profesörü ve Gröningen Üniversitesi’nde kadrosu bulunan Koen Pauwels tarafından verilecek seminerin konu başlıkları arasında, pazarlama yatırımlarının geri dönüşünü (ROI) ölçme ve hesaplama, bu içgörülerin ilgili metrikler ve gösterge panelleri aracılığıyla etkin iletişimi ve pazarlama etkinliğini artırmak üzere gerekli adımları başlatma yer alıyor.

Seminerde, eylemsel vak’a analizleri ve uygulamalar ile interaktif bir ortam yaratılacak.

Medya planlama ve satın alma ajansları, reklamverenler, medya kuruluşları ve akademyanın marka ve medya dünyasının kesişimindeki konuları ele aldığı Media Summit, 28-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti.

Profesör Koen Pauwels

Özyeğin Üniversitesi Pazarlama Profesörü ve Gröningen Üniversitesi’nde kadrosu bulunan Koen Pauwels doktora derecesini aldığı UCLA’nin verdiği 37 bin mezun arasında “ilham kaynağı” ilk 100 içerisinde gösteriliyor.

Pazarlama araştırmaları dergisi “Journal of Research in Marketing”in yardımcı editörlüğünü yapan Prof. Pauwels’in 30 kadar ünlü dergide yayımlanan makaleleri birçok ödüle layık görüldü. Kariyeri boyunca üç kıtada birçok firma ile çalışan Prof. Pauwels edindiği tecrübeleri “It’s not the Size of the Data, It’s How You Use it: Smarter Marketing with Analytics and Dashboards” başlıklı ilk kitabında topladı.

Media Summit “Marketing Accountability” ile ilgili ek bilgi için tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.