Media Summit 2015 Caspar Berry’le başladı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye’nin ilk medya planlama ve satın alma odaklı etkinliği MediaSummit 2015 başladı. The Marmara Taksim Hotel’de iki gün boyunca sürecek oturumlarda, 29 medya profesyoneli sektörün gelişimine ışık tutacak fikirleri katılımcılarla paylaşacak.

Medyayı düşünenler, planlayanlar, yönetenler ve markalar için geleneksel hale gelmesi hedeflenen MediaSummit 2015 başladı. 27-28 Nisan tarihlerinde ikinci kez gerçekleştirilen MediaSummit 2015, yine sektör profesyonelleri, akademisyenler ve medya planlamanın öncü isimlerini bir araya getiriyor.

MediaSummit 2015’te sektörün nabzını tutan gündemdeki 15 konu, 29 medya lideri ve profesyonel ile enine boyuna konuşulacak. Oturumlarda “Kabul Edilir Başarısızlıkları Değerlendirmek”, “Pazarlama 3.0 Çağında Yeni Metrikler”, “Hem Sosyal, Hem Pazarlamacı, Hem Fenomen, Programatik Medya”; “Dijital Darwinizm ve Reklamda Gelişen 4 Güç”, “Sözde Değil Özde Dijital Dönüşüm”, “Ücretli Medya & Kazanılan Medya”, “Evrilen Mecrayı Nasıl Ölçebilirsiniz?” ve “Yerel Medya Ajansı, Vakalarda Yerel Medya” gibi bir çok farklı konu ele alınacak.

Günün ilk oturumları arasında poker oyuncusu ve medyacı Caspar Berry keyifli bir oturum gerçekleştirdi. Geçen sene de etkinliğe katılan ve belirsizliklerin iş hayatındaki etkisini anlatan Berry, bu yıl kabul edilebilir başarısızlıkları mercek altına aldı. Berry, “Başarısızlık korkusundan nasıl kurtulabilir? Kurtulamayız” derken bu duygu sayesinde başarıya ulaşıldığını vurguladı. Doçent Doktor Tolga Akçura ise “Tehlikeli bir kavram: Ortalama” başlıklı konuşmasında verinin gittikçe karmaşık bir hal aldığını ifade etti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.