artwork

Media Global Awards’ta “Yılın Network’ü” SMG oldu

9 sene önce

0

Publicis Groupe’un bir parçası olan Starcom MediaVest Group, Festival of Media Global tarafından Yılın Network’ü seçildi. Bu, network’ün ard arda iki yılda kazandığı ikinci ve son 6 yılda kazandığı dördüncü ödül.

Media Global Awards 2014 kazananları…

Yılın Network’ü ödülünün yanı sıra SMG, yarattığı ve diğer ajanslardan daha çok bölgede ve kategorilerde kazanan kampanyalarıyla dokuz ödülün de sahibi oldu.

Polonya ve Danimarka’da gerçekleştirilen kampanyalar “Best Communications Strategy and Best Retail Campaign” kategorisinde altın ödül kazandılar.

Gümüş ödüllerin sahipleriyse SMG İngiltere’den Heineken’in “The Candidate” ve Tetley’nin “Press Pause for a Cuppa” olurken; İsveç’ten Cloetta Ahlgrens bilar’ın Fruit Hatchback candy lansmanı, Orta Doğu / Kuzey Afrika’dan Adidas’ın “Treadmill Vending Machines”i oldular.

Filipinlerden UHP’nin “First Step to Livelihood”, İngiltere dışından Parlophone’un “The Road to Selling Records Goes on a Detour” ve Samsung’un “Two Kings of the Netherlands” kampanyası bronz ödüllere layık görüldüler.