artwork

Medcezir haftasonunu lider olarak kapattı

9 sene önce

0

Medcezirin Cuma akşamı #yamaniçin etiketiyle yayınlanan bölümü haftasonu Somera sosyal medya TV reytinglerini birinci kapattı.

Somera’nın dakikalık grafiğine göre Yaman’ın hayatının tehlikede olduğu bölümde gerilim arttıkça Twitter’daki mesajların da arttığını görüyoruz.

STAR TV programlarıyla haftasonu sosyal medyada öne çıkan kanal olurken Cumartesi ve Pazar günü yayınlanan Survivor ikinciliği ve dördüncülüğü alıyor. Reytinglerdeki sıralamanın yanı sıra etkileşim skoruna baktığımızdaysa Çalıkuşu’nun diğer yapımları geride bıraktığınız görüyoruz. Bunda dizinin hayranlarını Cumartesi akşamı Twitter’ı diziyle ilgili mesaj yağmuruna tutmaları yatıyor.

 

CNBC-e ise tematik kanallardaki hakimiyetini akşam kuşağında yayınladığı dizilerle sürdürüyor. Game of Thrones 1. , The Simpsons 2. 4. Vikings olurken haftasonu 2 haber programı Öteki Gündem ve TRT Haber Somera’nın sosyal medya reyting listesinde yer alıyor. Sosyal medyanın en sevdiği dizilerden olan Game of Thrones ise hem reytingler de hem de etkileşim skorunda liderliği kimseye kaptırmıyor.

9-11 Mayıs haftasonu sosyal medya TV performans infografiği:

Sıralamanın devamı için www.somera.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...