artwork

Meal Box, ev yemeklerini kapıya getiriyor

9 yıl önce

0

Sağlıklı ve lezzetli yemek hizmeti amacıyla kurulan online yemek servisi Meal Box, İstanbul’da ev yemeklerini kapıya getiriyor.

Şirketin kurucu ortaklarından Murat Demirhan, Meal Box’ı bir gıda start-up’ı olarak tanımladıklarını belirtiyor. Dün Ortaköy Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Demirhan, Türk mutfağının lezzetlerini, restoran kalitesinde ve mekan ayırmaksızın sipariş edilen her noktaya iletmeyi hedeflediklerinin altını çiziyor.

Murat Demirhan

 

Yemek tariflerinin oluşturulması sürecinde şef Aybek Şurdum ile anlaşan Meal Box, sağlıklı, lezzetli ve her gün yenilebilecek yemeklerin sunumunu da klasik hale getirmekten kaçındı. En iyi sunumu en iyi ambalajla yapmak adına, tasarımcılarla geçen 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan Meal Box ambalajları bu sayede Ambalaj Sanayicileri Derneğini’nin 2014 “Ambalaj Ay Yıldızları” ödülünün ve  A’Design’dan “Silver A’Design” ödülünün de sahibi oldu.

Son dönemde “kendi menünü yarat” seçeneğiyle müşterilerinin karşısına çıkan şirket, MealBox.com.tr web sitesi ve bu hafta pazarda yerini alacak olan iOS uygulaması ile de kullanıcıların yemek deneyimini kolaylaştırmayı planlıyor.

Ataşehir’den Etiler’e Suadiye’den Maslak’a İstanbul’un farklı noktalarında hizmet veren Meal Box ayrıca, en yeni şubesini Altunizade’de açtı.

 

 

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...