artwork

McVitie’s, ‘Britain’s Got Talent’ programına sponsor oluyor

2 yıl önce

0

ITV‘nin ‘Britain’s Got Talent’ programı, bisküvi markasının en büyük sponsorluk anlaşması olacak.

“Altın anlar” kampanyası, TV programı 15. sezonu için geri dönerken ülke çapında eğlence ve pozitifliği yaymaya odaklanıyor.

Kampanya, TV, dijital ve sosyal kanalların yanı sıra PR etkinlikleri aracılığıyla da desteklenecek. McVitie’s Chocolate Digestives, Hobnobs ve Jaffa Cakes için özel ambalajlar da 7 Mart’tan itibaren İngiltere’deki büyük perakendecilerde satışa sunulacak.

Yeni ambalaj, kampanyanın bir parçası olarak rekabet bilgilerini barındıracak. McVitie’s ve Britain’s Got Talent; bisküvi severlere ve TV programının hayranlarına, final için VIP biletleri de dahil olmak üzere ödüller kazanma şansı sunacak.

McVitie’s, programın yeni sezon başlangıcının kutlandığı Londra Palladium’daki kırmızı halı etkinliğinde “Altın anlar”ı başlattı.

2019 spin-off serisi Britain’s Got Talent kazananları Twist and Pulse: The Champions, etkinlikte sahne aldı.

Dans ikilisi (Ashley Glazebrook ve Glen Murphy), McVitie’s bisküvilerini ve çay fincanlarını rutinlerine dahil etti, içecekleri kalabalığa dağıttı.

McVitie’s’in arkasındaki üretici Pladis’in İngiltere ve İrlanda Pazarlama Şefi Caroline Hipperson şunları söyledi: “Britain’s Got Talent’inin yeni ana sponsoru olmaktan çok memnunuz. Aynı pozitiflik, eğlence ve hoşgörü mesajını paylaşan Britanya’nın en sevilen markalarından ikisi, en çok başkalarıyla birlikte olmaktan keyif alıyor – bu mükemmel bir uyum.

Şimdiye kadarki en büyük sponsorluğumuz olarak, büyük bir iş yapmak istedik ve sezon boyunca planladığımız harika sürprizlerimiz var bu yüzden herkesi arkasına yaslanıp en sevdikleri McVitie’s bisküvisinin tadını çıkarmaya ve gösteriyi izlemeye davet ediyoruz!”

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...