McDonald’s’ın yeni burgeri McSpicy, AJ Tracey’nin klibinde

McDonald’s yeni burgeri McSpicy’yi Rapçi AJ Tracey‘nin klibinde öne çıkararak piyasaya sürüyor. Fast food zinciri, sanatçının Flu Game adlı albümünde yer alan Summertime Shootout parçasının “McSpicy’yi mükemmel bir şekilde tamamladığı” görüşünde.

1990’ların yaz barbeküsünden ilham alan videoda AJ Tracey, T-Pain (Hip hop, R&B) ve Big Zuu da (Rap) dahil olmak üzere diğer şarkıcıların gündüzden geceye dek uzayan partileri yer alıyor. Ev partisi bir havuz, bir McSpicy minibüsü ve burgerin kendisi ile tamamlanıyor. Klip önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

14 Temmuz’da satışa çıktıktan sonra McSpicy, şu anda rekor bir McDonald’s tavuk burgerinden daha iyi performans gösteriyor. Baharatla örtülü tavuk fileto, kızarmış susamlı ekmek içinde, marul ve mayonez üzerinde servis ediliyor.

McDonald’s İngiltere ve İrlanda Pazarlama ve Medya Direktörü Steve Howells: “Bu, İngiltere’de bu tarzdaki ilk iş birliğimiz ve yazın en sıcak klibine eşlik etmek, şimdiye kadarki en sıcak burgerimiz için mükemmel görünüyor. Bu kampanyada AJ Tracey ile ortak olmaktan oldukça memnunuz ve bu yaz ilerleyen zamanlarda klibin tamamını görmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

McSpicy lansmanı, burgeri deneyenlere “Sizin için ne kadar baharatlı?” diye soran bir sosyal kampanya olan #McSpicyDebate ile desteklenecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.