McDonald’s tavuklarının en büyük hayranı geri döndü

McDonald’s tavuklarının en büyük hayranı ve “Chicken Tenders” kampanyasının önceki reklam filmlerinde de oynayan büyükanne geri döndü.

Markanın tavuklarının kendi yaptıklarıyla eşdeğer olduğunu söyleyen büyükanne, bu durumu lehine çevirerek yemeğe Sweet n’ Spicy Honey BBQ Glazed Tenders’ları servis ediyor ve kalan boş vaktini hayli ilginç ve eğlenceli aktivitelere ayırıyor.

Hayat dolu büyükanne, boş vakitlerinde yaptığı ilginç faaliyetlerin yanı sıra, markanın baharatlı ve ballı yeni ürününü tanıtırken kendisinin de “tatlı” ve “baharatlı” olduğu anları anlatıyor. Tatlı anlarında sevimli bir örgü ördüğünü görüyoruz, “bunu çok sevecek” derken büyük ihtimalle torununa hazırladığını düşünüyoruz. “Baharatlı” olduğu anlarda da örgünün bitip süveter olduğunu ve bahçıvana hazırlandığını görüyoruz. Ama gülümseten hoş detaylar var: Süveter bahçıvana oldukça küçük, bahçıvan ise epey kaslı.

Sonda giren dış ses de tavukların baharatlı, barbekü soslu ve tatlılığının mükemmel birleşimini aynı büyükannenin karakterine benzetiyor. Eğlenceli reklam filmleri Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat mecralarında yayınlandı.

Kampanyanın ilk reklam filmi ise şu şekilde:

Kaynak: The Drum

McDonalds çevre kirliliğine karın doyuran bir çözüm üretti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.