artwork

McDonald’s şifreli poster kampanyasını başlatıyor

3 hafta önce

0

McDonald, yeni bir heyecan yaratmak için birlikte çalıştığı Leo Burnett UK ajansı ile birlikte açık hava reklam çalışmasına imza attı. Frank’s RedHot ile işbirliği yapan McDonald, izleyicileri daha fazla bilgilendirmek için QR kod kullanmaya teşvik ediyor.

Hayranlarıyla interaktif ve eğlenceli bir çalışma yapmak isteyen fast food zinciri, en iyi tavuk burgerini yaratmak için Frank’s RedHot ile bir araya geldi.

Güçlerini birleştiren iki marka hayranlarına tadım kutuları aracılığıyla sınırlı sayıdaki yemeğe ilk kez sahip olma şansı veriliyor.

Sadece QR kod ile GetMeAMcSpicyFranksRedHotTastingBox.net adresine giden gizli şifreyi almak gerekiyor. Özel indirimi kaçıranlar için burger 7 Şubat’ta retoranda kitlelerle buluşacak.

McDonald’s İngiltere ve İrlanda’da yiyecek ve içecek pazarlama müdürü Ben Sherburn, “McDonald’s ve Frank’s RedHot, heyecan verici bir sos işbirliği için bir araya gelen iki ikonik marka. Tavuk alanındaki baharat referanslarımızı sağlam bir şekilde pekiştirmektedir.” “Bu kampanya için yaklaşımımız, eğlenceli ve etkileşimli bir kampanya aracılığıyla drop kültürü hissinden yararlanarak her iki markanın hayranlarının ilgisini çekmekti.” ifadelerine yer verdi.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...