McDonald’s hızlı siparişi mümkün kılıyor

McDonald’s hızlı sipariş dönemi teknolojinin sağladığı olanaklarla başlıyor. McDonald’s, Akıllı Magnet uygulaması ile hızlı sipariş sektöründe bir yeniliğe imza atıyor.

McDonald’s müşterileri, NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisini barındıran akıllı telefonlarını buzdolabı magnetlerine dokundurduklarında hızlı bir şekilde sipariş verebiliyor ve siparişlerinin ne durumda olduğunu takip edebiliyorlar. Akıllı Magnet, bir uygulama kullanmayı gerektirmiyor.

McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş: “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil, aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi, Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak.”diyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.