Site icon Campaign Türkiye

Mavi’nin Kartuş’u artık cep telefonunda

Mavi, CRM uygulamalarına yeni bir yaklaşım getiren ve 4.7 milyonun üzerinde üyesi bulunan Kartuş kartı ceplerden akıllı telefonlara taşıdı.

Online ve offline dünyayı buluşturan Mavi Kartuş uygulamasıyla kullanıcılar, 300’e yakın Mavi mağazasında, kart taşıma zorunluluğu olmadan puan kazanma ve harcama olanağına sahip oluyor. Kişiye özel fırsatlar sunan, en yakın Mavi mağazalarını gösteren, yeni koleksiyon ve ürünlerin incelenebildiği, güncel kampanyaların takip edilebildiği uygulama üzerinden mavi.com’a bağlanarak online alışveriş de yapılabiliyor.

Mavi Kartuş aracılığıyla kullanıcılar, Mavi’nin sezon modasını takip ederken, beğendikleri ürünleri arkadaşlarıyla paylaşma imkanı buluyor. App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirilen MaviKartuş uygulaması, iOS (iPhone) ve Android işletim sistemine sahip modellerde kullanılabiliyor.

Uygulama ilk haftada 50 bin kişi tarafından indirildi, App Store’da en çok aranan birinci uygulama konumuna yükselerek Lifestyle kategorisinde en popüler 1. uygulama oldu. Mavi Kartuş, 5 üzerinden 5 puanla kullanıcılardan pozitif yorumlar almaya devam ediyor.

 

 

 

 

Exit mobile version