artwork

Mavi ve Serenay Sarıkaya yaz heyecanını başlatıyor

5 yıl önce

0

Mavi ve Serenay Sarıkaya, “Mavi yaz çok güzel olacak” sloganlı reklam kampanyası ile Serenay X Mavi Icon koleksiyonunu tanıtarak yaz heyecanını başlatıyor.

Mavi ve Serenay Sarıkaya “Mavi yaz çok güzel olacak” sloganlı reklam kampanyasıyla yaz heyecanını başlatıyor. Serenay Sarıkaya’dan esinlenerek hazırlanan Serenay X Mavi Icon koleksiyonunun tanıtıldığı reklam filmi, koleksiyona ait parçalarla tamamlanan şıklık hikayesini yansıtıyor.

Reklam filminde Serenay Sarıkaya’ya kendi adını taşıyan “Serenay jean”i ve püsküllü jean ceketi eşlik ediyor. “Serenay jean”, Mavi’nin bugüne kadarki en yüksek belli jean’i olma özelliğini taşıyor. Mavi’nin reklam kampanyasındaki iddiası, hem jean’lerin belini hem de yazın enerjisini iyice yükseltmek.

Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ve reklam kampanyasıyla ilgili heyecanını paylaşan Serenay Sarıkaya: “Hayalim gerçek oldu. Serenay jean bu yazın ‘hit jean’i olacak. Moda dünyasında şu anda çok yüksek belli jean’ler trend. Biz Mavi ile en yükseğini yapalım istedik. Bu yüzden de Serenay jean’i ‘ikonik yüksek bel’ olarak tanımlıyoruz. Serenay X Mavi Icon, modayı seven, dikkat çekmekten korkmayan, giyinirken eğlenmek isteyen, kendini çok güzel hisseden kadınların çarpıcı, şık ve havalı koleksiyonu. ‘Mavi yaz çok güzel olacak’ reklam filmi de koleksiyonun ve yazın enerjisini içimizde hissetmemizi sağlayacak bir film oldu.” dedi.

KÜNYE

Reklamveren: Mavi

Reklam Yıldızı: Serenay Sarıkaya

Senaryo: Ali Taran

Yönetmen: Cemal Alpan

Görüntü Yönetmeni: Burak Turan

Müzik: Claptone – Under The Moon feat. Nathan Nicholson

Mavi ile Kıvanç Tatlıtuğ tekrar bir araya geldi.

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...