Mavi, Indigo Turtles’ı Scorp ile gençlere ulaştırıyor

Mavi, Orta Anadolu ve Ekokojik Araştırmalar Derneği (EKAD) ile birlikte gerçekleştirdiği ve nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağalarını koruma altına almayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi Indigo Turtles’ı yeni mecra Scorp ile gençlere ulaştırıyor.

EKAD’ın yaz aylarında Belek’te gerçekleştirdiği çalışmalara gönüllü olarak destek vermek isteyen 3 kişi Mavi’nin Scorp’ta başlattığı yarışmayla seçilecek. 24 Temmuz tarihine kadar “Caretta caretta olarak doğsaydım” başlığıyla Scorp’a videosunu yükleyen ve en çok beğenilenler, 3-9 Ağustos tarihlerinde kampa katılarak yavru kaplumbağalarının mucizevi yaşam mücadelesine tanık olabilecek.

Dijital dünyadaki “ilk”leriyle takipçilerini yeniliklerle buluşturan Mavi, “Dünyanın en samimi sosyal medyası” sloganıyla çıkış yapan, farklı konular üzerine 15 saniyelik videoların yüklendiği Scorp ile sosyal sorumluluk projesine farklı bir renk ve eğlence katıyor. Özellikle üniversiteli gençler arasında en popüler uygulamalardan biri haline gelen Scorp, kısa sürede yakaladığı  büyük başarıyla dikkat çekiyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.