Maurice Lévy ve David Guetta Cannes’da söyleşti

David Guetta elektronik müziğin tartışmasız en tanınan isimlerinden. Yer aldığı festivaller dünya çapında ve albümleri tıklanma rekorları kırıyor. Kendisi aynı zamanda kişisel bir de marka. Publicis Group‘un küresel CEO’su Maurice Lévy sanatçıyla Cannes Lions Yaratıcılık Festivali’nde birlikte çalıştığı markalar, geliştirdiği projeler, kişisel markasını yaratma süreci ve hayran kitlesiyle kurduğu iletişim hakkında sohbet etti.

Guetta, insanları eğlendirmenin ve onlara keyifli anlar yaşatmanın hayatının merkezindeki düşünce olduğunu dile getirdi. Müziğe başladığı yıllarda sosyal medyanın bu kadar popüler olmamasında bahseden sanatçı; sosyal medya insanlara müziğimin ulaşması için çok önemli bir mecra bu yüzden ben de eskiden olduğundan daha fazla sosyal medyanın içindeyim dedi.

Sanatçının söyleşi daha başlamadan Snapchat hesabında bir Snap paylaşması da bu açıklamasının yerinde olduğunu gösterdi.

Hangi markalarla çalışmak istersin sorusuna ise iki tarafın da kazançlı olduğu bir yanıt verdi. Lüks ve şık markalarla çalışmak sanatçıya karizmatik bir görünüş kazandırıyor. Marka ise sanatçıyı model olarak kullanıyor. Böylece iki tarafın da beklentileri karşılanıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.