Maurice Levy, Cannes Lions School’un onursal başkanı oldu

7 yıl önce

0

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, Maurice Levy'nin festivalin öğrenme ve geliştirme programlarının yer aldığı Cannes Lions School'un ilk onursal başkanı olduğunu açıkladı. 

Cannes Lions, 1995'ten bu yana, Genç Aslanlar Yarışması ile çeşitli öğrenme fırsatları ve yarışmalar düzenleyerek sektörü eğitiyor. Haziran ayında düzenlenen festival boyunca çoklu disiplinler ve kariyer evreleri program boyunca sürdürülüyor. Onursal başkan rolüyle Levy de genç yeteneklere program boyunca mevcut yeteneklerini geliştirme ve yeni fırsatları keşfetmeleri adına yardımcı olacak. 

Levy konuyla ilgili "Festival benden Cannes Lions School'un onursal başkanı olmamı istediğinde şeref duydum. Bu, gelecek nesilin yaratıcı zihinlerini desteklemek ve teşvik etmek için gerekli olduğuna inandığım bir girişim. Biz insanlarla iç içe bir endüstrideyiz ve genç yeteneklerin çiçek açmasına, gelişmesine ve büyümesine yardımcı olarak buna sadık kalmalıyız. Publicis Group'ta yarattığımız işlerin ötesinde, işin arkasındaki insanlara değer veriyoruz. Yeteneklerimiz bizim en güçlü varlıklarımız. Yetenekli bireylerden oluşan gelecek jenerasyonunun festivale ve endüstriye getirebilecekleri yeniliklerden dolayı çok heyecanlıyım. Cannes Lions School da daha yaratıcı bir gelecek için mükemmel bir kapı" şeklinde açıklama yaptı.

Cannes Lions'ın Yetenek & Eğitim Başkanı Steve Latham da "Levy, festivaldeki profesyonel eğitimi yükseltmeye yardımcı olacak. Bu kişilerin kariyerinin başındaki öğrenciler, yükselen yıldızlar ve yeni nesil endüstri liderleri ya da deneyimli pazarlamacılar olması fark etmez. Yaratıcılık tüm eğitimimizin kalbimizde yer alıyor. Biz kendimizi değişik ve iyi işler için öğrencilerimize ilham vermeye ve yaratıcılığın işin gücü olduğunu kanıtlamaya adadık. Eğitime devam etmek için bir endüstri efsanesiyle çalışacak olmak heyecan verici. Başlamak için sabırsızlanıyorum" diyerek görüşlerini aktardı.

Görevinin bir parçası olarak Levy, festivalin sondan bir önceki günü Genç Aslanlar'a konuşacak ve orada bulunanları öğrendiklerini eve götürmelerini, paylaşmalarını ve şirketlerinde yaratıcılıklarını konuşturmalarını teşvik edecek. 
 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...