artwork

MasterCard’tan UEFA marşı sürprizi

9 sene önce

0

MasterCard sahiplerinin, şaşırtan ve gülümseten sürprizlerle buluşması için yaratılan Paha Biçilemez Sürprizler Projesi’nin, MasterCard’ın 21 yıldır sponsoru olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamındaki fırsatlarına renkli bir senaryoyla dikkat çeken video, dijital mecralarda yayına girdi.

Alışveriş merkezinde çekilen video; farklı yerlerden enstrümanlarıyla çıkarak müzik yapan kişilerin görüntüleri ve yarattıkları melodiyle başlıyor. Duydukları müziğin, gittikçe yükselip daha fazla enstrüman katılarak, tanıdık bir besteye dönüşmesi ile şaşkınlığa düşen alışveriş merkezi misafirleri, birkaç dakika sonra olan biteni pür dikkat izlemeye, hatta konukların bazıları da müziğe ayak uydurmaya başlıyor. Reklam filminin sonuna yaklaşırken, bu tanıdık melodinin UEFA Şampiyonlar Ligi marşı olduğunu anlıyoruz.

İstanbul Film Müzikleri Orkestrası ve Boğaziçi Caz Korosu dahil toplam 22 kişilik bir müzisyen ekip ve alışveriş merkezinin “gönüllü müzisyenlerinin” performansı, unutulmaz bir anıya dönüşürken video son karede, MasterCard UEFA Şampiyonlar Ligi’nin yeni dönem sürprizlerini müjdeliyor ve bunları deneyimlemek için adresine yönlendiriyor.

Künye

Reklamveren: MasterCard

Reklam Ajansı: Voden 

Reklamveren Yetkilisi: Ceren Türkben Kaya, Ayça Özol

VP, Kreatif & Strateji: Taylan Eker

Kreatif Direktör: Erdem Ateş

Stratejist: Burak Durmaz

Metin Yazarı: Hamit Dereçayır

Ajans Prodüktörü: Mert Bilen

Yönetmen: Emre Başaran

Marka Yöneticisi: Sezen Ahıskal

Art Direktör: Faruk Şişko

Yapım Şirketi: Hacıyatmaz Film

Mecra: Online