artwork

MasterCard, “Paha Biçilemez Sürprizler”le sokaklarda

10 yıl önce

0

MasterCard sahiplerinin, İstanbul’a dair ayrıcalıklara ulaşabildiği “Paha Biçilemez İstanbul” platformunun ardından İstanbullular şimdi de, projenin bir uygulaması olan “Paha Biçilemez Sürprizler” ile tanışıyor. Projenin ilk buluşmasına ait reklam filmi de, dijital mecralarda yayına girdi.

Gizli kamera ile çekilen filmde, MasterCard sürprizlerinin yer aldığı kutuların, gece saatlerinde İstanbul’un çeşitli yerlerine yerleştirildiğini görüyoruz. Günün erken saatlerinden itibaren meraklı bakışların hedefi olan şeffaf kutular, sadece MasterCard kart sahipleri tarafından kartları okutularak açılabiliyor.

MasterCard ve Justin Timberlake global işbirliği kapsamında yürütülen sürpriz kampanyanın çekimlerinde, Justin Timberlake konserine Diamond Ring’den bilet ve son çıkan albüm plağı gibi hediyelere kavuşan İstanbullular’ın yüzündeki şaşkınlık, izlemeye değer görüntüler yaratırken gülümsetiyor.

Filmin sonunda izleyiciler, www.pahabicilemezbirgun.com adresine yönlendirilirken, burada yeni bir sürprizle karşılaşıyorlar: “Şehirde paha biçilemez bir gün sizce nasıl olur?” sorusunu yanıtlayanlar içinden seçilecek üç şanslı kişi, hayallerindeki günü yaşadıktan sonra, 26 Mayıs’ta gerçekleşecek Justin Timberlake konserini izleme ayrıcalığına sahip oluyor.

Künye:

Reklamveren: MasterCard

Reklamveren Yetkilileri: Ceren Türkben Kaya, Ayça Bodur

Reklam Ajansı: Voden

Kreatif Direktör: Erdem Ateş

Kreatif Strateji Direktörü: Tayfun Eker

Yönetmen: Emre Başaran

Proje Yöneticisi: Sezen Ahıskal

Prodüktör: Oğuz Özsoy, Tayfur Sonkaya

Mecra: Online