artwork

Mastercard hayırseverlik programları için Brit Awards ile ortak oldu

1 sene önce

0

BRITs Week, The BRIT Awards‘ın ana sponsoru Mastercard tarafından ilk kez desteklenecek. Craig David, Joy Crookes ve Bastille, War Child’ı desteklemek için sahne alacak.
BRITs Week’te hayranlara Londra’daki samimi mekanlarda performans sergileyen sanatçıları görme fırsatı veren bir dizi konser gerçekleşecek ve savaşla hayatları paramparça olan çocukları destekleme amacıyla War Child için para toplanacak.

Tek seferlik konserler 1-20 Şubat arasında gerçekleşecek, yapımında AEG Presents, BPI ve War Child rol alacak.

Anne-Marie 1 Şubat’ta Lafayette’te BRITs Week 2022’yi başlatacak, Joy Crookes 2 Şubat’ta Omeara’da sahne alacak ve Bastille, EartH Theatre’da oynayacak. Craig David’in TS5 gösterisi 17 Şubat’ta, Under The Bridge’de gerçekleşecek. 20 Şubat’ta Troxy’de BRITs Week’in kapanışı, Müzisyen ve Söz Yazarı Damon Albarn’dan solo bir performansla geliyor.

Mastercard sahipleri, tüm gösterilerin biletlerine özel satış öncesi erişim hakkı kazandı. Sınırlı sayıda bilet genel satışa çıktı ve biletlere 23 Ocak’ta sona eren bir çekilişle de erişilebiliyordu. Katılmak için hayranlar, www.britsweekwarchild.co.uk adresinden War Child’a 5 £ bağışta bulundular.

Mastercard’ın İngiltere ve İrlanda Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Agnes Woolrich: “BRIT Awards ile uzun vadeli ortaklığımız her zaman yetenek ve performansları kutlamak, hayranları sevdikleri sanatçılarla buluşturmak üzerine kurulmuştur.

Bu yıl ilham veren hayır kurumu War Child’ı desteklemek amacıyla bu benzersiz BRITs Week performansları serisine katılımımızı büyütmekten gurur duyuyoruz. Yaptıkları iş pek çok çocuğun hayatını iyileştiriyor ve onların bu misyonunu yaygınlaştırmak için ortaklığımıza önem veriyoruz.” dedi.

BRITs Week ilk olarak 2015 yılında düzenlendi ancak pandemi nedeniyle 2021 yılında ara verildi. 2022’deki dönüşü, AEG’nin İngiliz müziğini kutlamaya olan bağlılığını gösteriyor.

AEG Presents Uluslararası Turneden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Simon Jones şunları söyledi: “2021’deki hayal kırıklığından sonra, BRITs Week’in geri dönüşü ve 2022 için yeni ana sponsorumuz olarak Mastercard’ı ağırlamak harika.

2022 serisinin bir parçası olmayı kabul eden inanılmaz yeteneklerden çok memnunuz. Bu ülkenin sunabileceği inanılmaz yeni ve lokal yetenekleri vurguluyor, ayrıca hayranlara bazı inanılmaz eylemleri küçük odalarda izleme fırsatı veriyor.”

Mastercard ile The BRIT Awards 2022, 42. şovunu yapacak ve 8 Şubat’ta The O2 Arena’da canlı olarak gerçekleşecek, ITV’de de yayınlanacak.

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...