artwork

Mastercard, Brits dijital kutlamalarına dans yarışmasıyla öncülük etti

2 sene önce

0

Brit Awards 2021 ‘headline’ sponsoru Mastercard, TikTok’ta bir dans yarışmasına ev sahipliği yapması için Sokak Dansçısı ve Koreograf Ashley Banjo’yu seçti.Aktivasyon, etkinlik için beklenti oluşturmayı amaçlayan Brit Awards 2021 dijital öncelikli yaklaşımının bir parçası.

“#BRITsMOVER yarışması”nda, katılımcıların George Michael’ın Freedom! ”90 parçası için bir dansı öğrenmeleri ve çalışmalarını TikTok’ta paylaşmaları gerekiyor. Brits gecesinde ITV TV içeriklerine yer alan en iyi gönderiler paylaşılıyor.

Mastercard ayrıca, Brits Sunucusu Jack Whitehall tarafından denenen ve 20 Mayıs’ta Priceless.com aracılığıyla kart sahipleri için erişilebilir olan müziğe tepki veren ses bağlantılı LED yüz maskeleri yarattı. Müzikseverler, Mastercard’ın sosyal medya hesabı @MastercardUK ve Priceless.com üzerinden özel içerikleri evlerinden izleyebilecek.

Brits sosyal ekibi, özel fotoğrafçı ve canlı yorumlarla beslenen sosyal medyanın da katkısı ile 11 Mayıs’ta sahne, elde edilen verimi tüm platformlarda en üst düzeye çıkardı.

Yasmin Evans ve AJ Odudu tarafından sunulan kırmızı halı canlı TikTok yayını, Twitter ve YouTube’dan da izlenebildi. Uluslararası hayranlar, programı Chelcee Grimes ve Arielle Free tarafından sunulan yayında Brits YouTube kanalı üzerinden takip edebildiler.

Gösteri ayrıca, anında kullanım için en iyi anların GIF’lerini canlı olarak hazırlayabilen Giphy tarafından da desteklendi.

Influencer kanallarından paylaşılan bir dizi “get ready with me” (benimle hazırlan) aktivasyonuyla evdeki izleyiciler de uygun kıyafetler ile bu ortama bulundukları yerden katılmaya teşvik edildi.

Amazon Music, Brits’in ikinci yıl için dijital müzik ortağı oldu; Brits çalma listelerine ve Mastercard ile Brits Top Table podcast’ine ev sahipliği yaptı. Ayrıca Müzisyen Joel Corry ile sanal bir buluşma ve müzik ekipmanı dahil olmak üzere ödüller sunmak için Kiss ile iş birliği yaptı. Amazon Music’in sosyal kanallarında gösteri öncesindeki özel içerik ve kırmızı halıdan canlı yorumları paylaşıldı.

 

Senin için
Tümünü göster
Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...