Masallar artık hologram formatında

Hologram teknolojisi ile çocuk masalları, Yeni Ford C-MAX’in son kampanyasında bir araya geliyor.

Ford, “hayat artık tüm aile için çocuk oyuncağı” sloganıyla tanıttığı yeni C-MAX’in lansman sürecinde özellikle aileleri hedef alan bir kampanyaya imza attı. Ford; tüm aile için hayatı kolaylaştıran özellikleriyle Ford C-MAX’i, aileler için hayatı kolaylaştıran çocuklar için ise vazgeçilmez olan masallar ile bütünleştirdi. ZER ve mobilike işbirliği dahilinde hayata geçen kampanyada Ford, C-MAX’in ileri teknoloji vaadini Türkiye’de daha önce kullanılmamış bir teknoloji ile birleştirdi. Hayata geçirdiği “Ford C-MAX ile Hologram Masallar – www.fordcmaxilemasallar.com ” projesiyle yeni aile aracını bir vesile olarak kullanarak çocuklu aileler ile mobilde etkileşime geçti.

Temel fizik kurallarından yola çıkarak geliştirilen hologram teknolojisi, piramit şeklinde bir materyal kullanılarak mobil cihazları hologram projektörüne dönüştürüyor. Ford C-MAX, Türkiye’nin en popüler anne-çocuk dergilerinden biri olan Kids&Gourmet ile işbirliği içerisinde hologram materyalini kullanıcılara ulaştırarak ileri teknolojiyi eğlenceli bir formata büründürdüğü projesinde, Ford C-MAX’in tüm ailenin ilişki kurabileceği bir araç olduğununun altını çizmeyi başardı.

Yenilikçi teknolojileri her daim takip eden Ford, bu hareketiyle aile araçlarının vaadinin altında yatan, fakat çok sık hayata geçmeyen bir şeyi başararak çocuklardan başlayan bir etki yaratmayı tercih etti. Hologram masalları deneyimleyen çocukların tepkileri ise bu tercihin ne kadar doğru olduğunu kanıtladı.

Künye

Reklamveren: Ford Otosan

Reklamveren Ekibi: Pınar Ercan Tursun, Talat İşçioğlu, Bahar Dikmen, Kerem Sakaoğlu

Ürün: C-MAX

Medya Ajansı: ZER

Medya Ekibi: Erdal Fettahoğlu, Damla Kanan, Emre Tunca

Kreatif ve Proje: Mobilike

Proje Yöneticisi: Erdi Vahid

Proje Ekibi: Ecem Böke, Yağmur Demirtutan

Mikrosite Prodüksiyon: Yiğit Pınarbaşı, Filiz Yıldız, Kemal Yavuz, Erdem Erciyas

Müşteri Temsilcisi: Emre Gönül, Melike Kırtepe, Burçin Şengez, Turgay Ersoy

Mecra: Kids & Gourmet

Mecra Yöneticisi: Serap Torun

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.