Marshall yılın rengini seçti

Marshall, zamanın ruhuna odaklanarak tüketicilerin artık daha pozitif bir ruh hali ile anı yaşama eğiliminde olduklarını belirledi ve yılın renk dekorasyon trendlerini “Let it Light in”“Işığın Geçişine İzin Ver” ana temasıyla sundu.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla yola çıkan Marshall’ın renk tasarımcıları ekibi Eylül ayında başlayan uzun bir çalışmanın sonucunda yılın anahtar rengini belirledi: Baharatlı Bal.

Marshall uzmanlarının 2018 yılı boyunca yaptığı anketler ve sosyal trend araştırmaları sonucunda, dünya genelinde tüketicilerin daha pozitif bir ruh haliyle, anı yaşamaya odaklandığını tespit etti. Araştırmanın sonucuna göre insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istiyor.

Marshall yeni koleksiyonunda “Düşün”, “Hayal Et”,Sev” ve “Harekete Geç” temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik ediyor.

Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan çok yönlü, sakinleştirici ve doğalsıcak amber tonundaki Baharatlı Bal, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor.

 

View this post on Instagram

 

Rahat bir uyku çekerken sana yılın rengi eşlik etsin. Renk Kodu: 00YY 26/220 #BaharatlıBal #RenklendirHayatı

A post shared by Marshall Türkiye (@marshallturkiye) on


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.