Marks & Spencer, Paddington’ın yardımıyla Noel’i kurtarıyor

Perulu ayıcık Paddington, bu sene Marks & Spencer tarafından yayınlanan reklam filminde farkında olmadan Noel’i kurtararak bir kahramana dönüşüyor.

Sevgi dolu bir aile filmi olan Paddington, Marks & Spencer’ın şu ana kadarki en dijital ve kişiselleştirilmiş kampanyasının bir parçası oldu. 90’dan fazla Paddington ürünü M&S mağazalarında satışa sunulacak ve sınırlı sayıda satışa çıkacak çocuk kitapları ile Çocuklara İşkenceyi Önleme Derneği için bağış toplanacak. Grey London ajansının imzasını taşıyan reklam, Paddington 2 filminin gösterimi öncesi yayınlandı. Ajans reklamı filmin senaryo ekibiyle birlikte yazdı; bu nedenle filmdeki setlerin çoğunu reklamda görmek mümkün. Aşağıda Paddington’ın nasıl Noel’i kurtarmayı başardığının anlatıldığı bu macera dolu reklam filmini izleyebilirsiniz.

Künye
Reklamveren Marks & Spencer
Ajans Grey London
CCO Vicki Maguire
Kreatif Direktörler Jonathan Marlow, Henrik Ridderheim
Art Direktör Sam Daly
Metin Yazarı Robert Greaves
Yönetmen Daniel Kleinman
Yapım Şirketi Rattling Stick
Post-prodüksiyon Framestore

Marks & Spencer, önceki reklam kampanyalarından radikal bir şekilde ayrılarak sizi rahatsız eden veya engelleyen her şeye hayır demeye davet ettiği bir reklam filmi yayınlamıştı. Reklamı merak edenler buraya tıklayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.