artwork

Marks & Spencer kaliteli beslenmeye odaklanıyor

8 ay önce

0

Marks & Spencer, Futbol Federasyonu ile yaptığı “Eat well, play well” ortaklığının bir parçası olarak, eski futbolcu Ian Wright‘ın rol aldığı ve ülkeyi daha kaliteli beslenmeye teşvik eden bir kampanya başlattı.

Kendi bünyesinde oluşturduğu reklam, Wright’ı bir bankta oturmuş futbol sevgisinden bahsederken gösteriyor. Wright, sahilde iyi görünmekten değil, yemek yemenin “sağlığımız, hissiyatımız, düşüncelerimiz ve yaşam şeklimiz üzerindeki olumlu etkisinden” bahsettiğini açıkça belirtiyor.

O zamanki teknik direktörünün (Arsène Wenger), takımın ne yedikleri hakkında düşünmesine ve performansın artmasına yardımcı olduğu futbol günlerine atıfta bulunuyor.

M&S Yaratıcı Başkanı Richard Robinson tarafından yaratılan ve Chief aracılığıyla Yoni Weisberg tarafından yönetilen çalışma 4 Ağustos gecesi ITV’de başladı, ayrıca VoD, YouTube ve sosyal platformlarda yayınlanacak.

Kampanya, M&S’ın yürüttüğü ve müşterilere futbol kahramanlarıyla bir özel ders kazanma şansı veren daha büyük bir rekabetin parçası. Sparks sadakat kartına sahip olanlar, perakendecinin “Eat well” serisinden ürün satın alırken ödül çekilişine otomatik olarak dahil edilecek.

M&S Food Pazarlama Direktörü Sharry Cramond şunları söyledi: “‘Eat well, play well’ kampanyamız, sağlıklı seçimlerin sıkıcı olmak zorunda olmadığını göstermeye odaklanıyor – Eat Well ürünlerimiz lezzetli, taze ve çok değerli. Birleşik Krallık’taki ailelere ve çocuklara bu yaz ve sonrasında katılmaları için ilham veriyoruz – futbol efsanesi Ian Wright’tan daha iyi motive edecek biri mi var.”

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Hiçbir şey Pot Noodle gibi dolduramaz

Pot Noodle, İngiltere’deki çukurların ciddi sorununu erişteyle çözüyor...

London Youth işverenlerin dikkatini sokak sanatıyla çekiyor

London Youth, gençlerin iş bulma mücadelesine dikkat çekmek için iş...

Öğrenciler sınav zamanlarında yalnız değil

Snickers, sınav dönemlerindeki öğrencilerin açlıkla savaşlarını yenmelerine yardımcı oluyor...