artwork

Markaların 8 Mart 2022 çalışmaları

2 yıl önce

0

2022 yılında da markalar mart ayının başı itibarıyla Kadınlar Günü’ne özel çalışmalarını yayınlamaya başladı. Markaların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladıkları çalışmaları sizler için derledik.

 

Opet


 

Sabancı VakfıBoyner Grup


Ford Otosan


 

Karaca


Polisan


 

GittiGidiyor


 

Gratis


 

Vodafone


 

Fiba Group


 

Beymen Club


 

Ayakkabı Dünyası


 

Neutrogena


 

Kelebek Mobilya


 

Penti


 

Beko


 

Banvit 

Hepsiburada


 

 

Etkinlikler

Opet


OPET, toplumsal cinsiyet eşitliği odağında hayata geçirdiği Kadın Gücü Projesi kapsamında, başta istasyonlarındaki ‘Kadın Güç’leri olmak üzere tüm çalışanları adına sürdürülebilir ve kalıcı bir değer bırakma hedefiyle Ege Orman Vakfı iş birliği ile 30 bin fidan dikiyor. İzmir-Kınık, Adana-Sarıçam ve Elazığ-Harput mevkilerinin her birinde 10 biner fidan ile yeşerecek OPET Kadın Gücü Ormanları’nın ilk fidanları, Kınık’ta düzenlenen dikim töreni ile toprakla buluştu.

 

SPX


SPX (Sport Point Extreme), Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa & Sport ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel gerçekleştirdiği etkinlikte “Güçlü Kadınlara” zor hava şartlarında gerçek bir doğa antrenmanı sundu. 6 Mart Pazar günü yapılan etkinlik, güçlü kadınları spor hocalarıyla birlikte Swissôtel The Bosphorus Pürovel Spa Vita Parkur’da buluşturdu. Birbirinden değerli konuşmacıları çatısı altında toplayan etkinlik, “Kadının Gücü Doğada!” temasıyla gerçekleşti.

 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...