artwork

Markaların 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü paylaşımları

4 sene önce

2

İçinde bulunduğumuz dünyanın en büyük paydaşlarından olan hayvanlara her gün nefretimizi göstermek yerine sevgimizi paylaşabilsek, aslında birlikte yaşamanın ne kadar keyifli olduğunun farkına varabiliriz. Küçük yaştan işlenmesi gereken değerler arasında bulunan hayvan sevgisine sahip olmayanlardan, ki bu 4 ayaklı dostlarımız aslında en temiz ve karşılıksız sevgiye sahip canlılar, ne kendilerini ne de başkalarını sevmesini bekleyebiliriz. Reklamlarını görmeye alışık olduğumuz markalar bu gün 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için hayvan sevgisi mesajı içeren ve bu sevgiyi yaymayı amaçlayan kampanyalar hazırladılar. Biz de sizler için bu kampanyaları derledik. Dünya hayvanlarla güzel!

Felix – #SenDePatile

Beylikdüzü Migros AVM

Vestel

Getir

Tekzen

Tekzen, Hayvanlar Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile web sitesinden yapılan her alılşveriş için Haçiko’ya 1 TL bağışta bulunacak.

Maltepe Belediyesi

Kültür2000 Koleji

AFAD

Armut

Sarıyer Belediyesi

Garanti Bankası

National Geographic Türkiye

Taximono

Scotty

“Bir Kap Mama Işınla” kampanyasıyla sokak hayvanlarına destek olmayı amaçlayan Scotty, kampanya çerçevesinde 4 Ekim’de belirli lokasyonlarda yapılacak yolculuklarda kullanıcılara, içinde mama kabı ve mama olan Scotty çantaları armağan ediliyor.

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...