Site icon Campaign Türkiye

Markaların 23 Nisan 2022 çalışmaları

Her yıl coşkuyla kutlanan 23 Nisan, 2022 yılında da aynı heyecanla kaldığı yerden devam ediyor. Markaların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları çalışmaları sizler için derledik.

 

Aras Kargo

Aras, bünyesinde çalışan çocuklu aileleri Kidzania’da misafir etti. Etkinlikte çocuklar, ebeveynlerinin mesleklerini deneyimleme fırsatı yakalayarak eğlenme fırsatı buldular.

Sabancı Vakfı

Sabancı Vakfı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Gökyüzünde Bayram Var” mesajıyla hazırladığı özel filmle kutluyor. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusunu, büyük boyutlu bir uçurtmanın yapım hikayesi ile aktaran film; Atatürk’ün çocukluğuna değiniyor ve çocuklara duyduğu inanca vurgu yapıyor.

Eti

Eti, 23 Nisan Çocuk bayramını armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkürlerini sunarak, okullarda gerçekleştirdiği tiyatrolarda masal kahramanlarını çocuklar ile buluşturdu. Filmde gülümseyen çocuklar kendilerine armağan edilen bayramın tadını çıkarırken aynı zamanda izledikleri tiyatro gösterisi hayal güçlerine destek oluyor.

Pegasus’ta her çocuğun yeri ayrı

23-24 Nisan tarihleri arası Pegasus’la uçan her çocuk için Tema Vakfı iş birliğiyle biletler fidana, fidanlar Pegasus Çocuk Ormanı’na dönüştürülüyor. Atatürk’ün emanet ettiği çocuklara sahip çıkmak bu ülkenin geleceğine sahip çıkmaktan geçtiğine inanan Pegasus, ormanları yeşillendirerek geleceğimiz olan çocuklara iyi bir gelecek bırakmayı hedefliyor.

QNB Finansbank

Gerçek bir hikayeyi konu alan film, kitaplara ulaşmakta zorluk çeken çocuklar için ‘Gezici Kütüphane’yi tasarlayan Kütüphaneci Mustafa Güzelgöz’ün hikayesini anlatıyor. Bu hikayeden yola çıkan QNB Finansbank kurdukları Minik Eller Büyük Hayaller Platformu’yla yarım milyon çocuğun eğitimine destek olmanın gururunu yaşıyor.

Borusan Holding

Borusan Holding, çocuklara ve gençlere temiz bir doğa bırakmak için yola çıktıkları ‘Geleceğe İlham’ buluşmalarının ikinci bölümünü yayınladı. İklim krizinin ilk başlarda meterolojik bir kriz gibi görülmesinin ardından yaşanan olumsuz olaylar, krizin ciddiyetinin kavranmasını sağladı. İklim Krizi hakkında konuşan konuklar, çocuklara iyi bir gelecek bırakmanın yolu ‘bilinçli olmaktan ve sürdürülebilirlikten’ geçtiğini söylüyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların davranışlarında olumlu bir değişime yol açmayı hedefleyen Borusan Holding projelere desteğini sürdürüyor.

Burger King ve Dalin’den çocuklara özel 23 Nisan sürprizi 

Burger King’in Caddebostan restoranına 23 Nisan tarihinde, 11.00-15.00 saatleri arasında Dalin konuk olacak. Balonlarla süslenecek Burger King restoranında keyifli vakit geçirecek olan çocuklar, aynı zamanda özel olarak oluşturulacak alanlarda Dalin’in sevilen maskotu civciv ile fotoğraf çektirebilecek ve boyama etkinliğine katılabilecek.

Trendyol, ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ ile çocukların yüzünü güldürecek 

Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden Trendyol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel oluşturduğu ‘Sepette İyilik 23 Nisan Butiği’ ile çocuklar yararına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına destek oluyor. Trendyol, butikten yapılan alışverişlerden elde edilen gelirlerin tamamını  sivil toplum kuruluşlarına aktararak çocukların eğitimine, sağlığına ve geleceğine katkıda bulunuyor.

 

 

 

 

Hepsiburada: “Çocukların bir gülüşü yeter”

Türkiye’nin Hepsiburada’sı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gülüşleriyle tüm dünyayı güzelleştiren çocuklar için birbirinden güzel hediyeler hazırladı. Hepsiburada ‘Bir Gülüş Yeter’ projesiyle Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklara, dünya klasiklerini de barındıran eserler arasından seçilen binlerce kitap ve oyuncak armağan edecek.

Exit mobile version