artwork

Markalara yön veren 50 trend

10 sene önce

0

Campaign Türkiye Şubat sayısı çıktı.

Yenilikleri takip etmek isteyen fakat zamanı olmayanlar için 2014 ve ötesine yön verecek 50 trendi Şubat sayımızda derledik.

50 trend arasında neler mi var?

Ultra-transparanlık, Alfa Kadınları, JOMO (Joy of Missing out), Seçeneklerin Zulmü, Dördüncğü Dalga Feminizmi, Post Dijital Davranış, Uzun Sanal Mesai, Gecikmeli Hayat bunlardan sade bir kaçı…

Ayrıca,

– WPP’nin yeni Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler ile yeni görevini, yeni sorumluluklarını ve yeni yapının Türkiye’deki WPP ajanslarını nasıl etkileyeceğini konuştuk.

– Türkiye’yi dünyaya tanıtacak “Home of” konseptini, bu konseptin Türkiye markasına ne katabileceğini kampanyayı hazırlayan Iconisus & I Mean It Creative kurucusu ve başkanı Emrah Yücel’e sorduk. Elbette geçtiğimiz aylarda çok konuşulan ihale süreçlerini de irdeledik.

– Geçtiğimiz ayın en önemli haberlerinden biri olan Havas’ın CEO’su David Jones’un ani istifasını masaya yatırdık. Bu ayrılışın  açıklanan ve kulislerde konuşulan nedenlerini, bundan sonra Havas’ta neler olacağını, Havas’ın bu istifadan nasıl etkileneceğini inceledik.

Şubat sayısının diğer konularını görmek için tıklayın.