MARKA Konferansı, iş dünyası için 2019’un yol haritasını çiziyor!

MARKA Konferansı 2018, 12-13 Aralık’ta Hilton İstanbul Bomonti’de, 2000’e yakın iş liderinin katılımıyla gerçekleşecek.

Serüvenin başladığı 2000 yılından beri, misyonu iş dünyasının ve Türkiye markalarının global rekabet gücünü artırmak olan MARKA Konferansı’nda 70’i aşkın yerli ve yabancı konuşmacı yer alacak.

MARKA 2018 sahnesinde t mucit Jaron Lanier, Avrupa’nın en ünlü etik hacker’ı Jamie Woodruff, moda dünyasına yön veren ünlü modacılar Roland Mouret, Alice Temperley ve Philipp Plein, şarkıcı Yalın, edebiyatçı Ahmet Ümit, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sanatçı Refik Anadol, stand-up’çı Kaan Sekban, kaleci Fernando Muslera, fizikçi Yeşim Darıcı, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan, modacı Stephen James, nörobilimci Beau Lotto,  Çukur dizisinin senaristi Gökhan Horzum ve başrollerinden Ercan Kesal, Türkiye ve dünyadaki risk ve fırsatları anlatacak olan Uğur Gürses, Türk dizilerinin dünya hakimiyetini anlatmak üzere sektörün önemli isimleri Ateş İnce, Dario Turovelzky’nin yanı sıra oyuncular Bergüzar Korel, Engin Akyürek, tasarımcı Terri Pecora sanatçı Arik Levy gibi konuşmacılar yer alacak.

En Güçlü Fikir Platformu, En Güçlü İçerik”

Bu konferansın iş dünyasının yakın geleceğine şekil veren en güçlü fikir platformu olduğunu belirten Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör MARKA 2018’i ve benzersiz network ortamını şöyle anlatıyor: “Katılımcı profilinin iş dünyası liderleri olduğu dikkate alındığında benzersiz network ortamı sunuyoruz. MARKA Konferansı’nın özgün kimliği benzersiz karakteristiği yavaşlamaya veya durmaya izin vermiyor, daha ileri ve daha yükseğe gitmek için belirgin bir yol çiziyor. Katılımcılarımız MARKA 2018’de eşsiz bir beyin ve ruh tazelenmesi yaşayacak. Bu yıl içerik ve deneyimlerde zeka ve duygu ön planda olacak. Bu iki özelliğin kesişme alanlarının ustalıkla işlenmesi sayesinde katılımcıların yaratıcı, keskin düşünce üretme becerisi üst seviyede tetiklenecek.”

MARKA Konferansı, geride kalan 18 yılda 700 konuşmacının, 27 bin katılımcıya seslenmesini sağladı. Ve her dinleyicinin fikir dünyasında bir iz bıraktı. Bu yıl iki gün içerisinde 70’i aşkın konuşmacı, katılımcılara seslenecek. MARKA Konferansı, bu yıl yine çıtayı yükseltme sözünün arkasında duracak: 2018, içerik açısından en güçlü yıllardan biri olacak.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.