artwork

MARKA Konferansı 18. yaşını kutluyor

5 sene önce

0

İş dünyasının liderlerini İstanbul’da buluşturan fikir platformu MARKA Konferansı, bu yıl 18. yaşını kutlamaya hazırlanıyor. 13-14 Aralık 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek olan MARKA 2017, katılımcılarını 18 yaş ruhuyla ağırlayarak cesaretle ve umutla geleceğe koşma enerjisi ve motivasyonu aşılayacak.

MARKA Konferansı 18. yaşını kutluyor

13-14 Aralık 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşiyor.

Konferans kuruluşu Yürekli tarafından, istikrarla 18 yıldır düzenlenen ve tam 16 yıldır Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği MARKA Konferansı, bu yıl insan yaşamında çok belirgin bir dönüm noktası olan “onsekiz yaş halini” konferans deneyimine taşıyor.

MARKA Konferansı 18. yaşını kutluyor 2

Ayşegül Yürekli Şengör

Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör, MARKA 2017’yi; “Bu yıl 18. yılını kutlamaya hazırlanan MARKA konferansına duyulan ilgi ve heyecanı bu uzun yolculukta hep zirvede tutarak, sürdürülebilirlik ve istikrar konusunda iş dünyasına örnek olmayı başardığımıza inanıyorum. 18 yaşın hiçbir yaşa benzemeyen bambaşka bir özelliği var. İnsan yaşamındaki en önemli dönüm noktalarından biri. Her yıl eşsiz bir konferans deneyimi sunma iddiasını sürdürerek bu yıl 18 yaş ruh halini ve kendini 18 yaşında hissetme duygusunu MARKA deneyimine taşıdık. Çok büyük fırsatlarla dolu olduğuna inandığımız 2018 yılı için iş dünyasını bu özel deneyimle hazırlayacağız. Tıpkı 18 yaşında genç bir insanın hissettiği gibi özgürlüğe, bağımsızlığa, olgunluğa sağlam adımlar atarken cesaretle ve umutla geleceğe koşma enerjisi ve motivasyonu aşılayacağız; tüm MARKA 2017 katılımcılarının bu duyguyla geleceklerine bakmalarını sağlayacağız.” şeklinde anlatıyor.

Bu sene kimler katılıyor?

Bilgi, fikir ve motivasyon platformu MARKA 2017’nin konuşmacıları arasında; Vogue China Genel Yayın Yönetmeni Angelica Cheung, Prisma Labs’in kurucusu ve CEO’su Alexey Moiseenkov, Social Bite restoranlarının sahibi, evsizlere ütopya yaratan idealist Josh Littlejohn, dünyanın en büyük sosyal pazarlama ajansı Social Chain’in kurucusu ve CEO’su Steven Bartlett, yazar ve psikolog Azra Kohen, ünlü psikolog, yazar ve yeme bozukluğu uzmanı Susie Orbach, moda tasarımcısı Hüseyin Çağlayan, dünyanın en büyük sanat fuarı Frieze’in kurucusu Matthew Slotover, Hakkasan, Wagamama gibi markaların yaratıcısı, restoran sektörünün dünyadaki en tanınmış liderlerinden Alan Yau, Soho House’un kurucusu ve yöneticisi Nick Jones, Londra Design Museum direktörü Deyan Sudjic, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Emre Zorlu, Saha derneği Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Eczacıbaşı, BigChefs’in kurucu ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli, video sanatçısı Ali Kazma, yeni nesil Türk dizilerinin ünlü oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı ekonomist Özgür Demirtaş, Türkiye’nin uluslararası alanda kabul gören en önemli çağdaş sanatçısı Kutluğ Ataman gibi önemli isimler yer alıyor. Marka filozofu olarak anılan BJ Cunningham ise, 18 yıldır olduğu gibi bu yıl da konferansın moderatörlüğünü üstlenecek.

MARKA 2017’de 2 gün boyunca 50’nin üstünde konuşmacı ve 40 seans yer alacak. Programda yer alan sürpriz isimleri kimi zaman son güne kadar saklı tutmasıyla bilinen MARKA Konferansı’nın bu yıl yaratacağı heyecan ve sürprizleri merakla bekleniyor. Tüm konuşmacıların en fazla 15 dakika sahnede kaldığı konferans, dinamik yapısıyla da dinleyicilerde ilgi uyandırıyor.

Konferansa katılmak isteyenler için kayıtlar, markaconference.com adresinde devam ediyor.

 

Senin için
Tümünü göster
PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...

GAME+ ve Samsung Türkiye’den ‘Premium’ oyun kampanyası

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye iş...