artwork

Marjinal Porter Novelli’nin yeni müşterisi Pozitron

11 sene önce

0

Mobil teknoloji alanında faaliyet gösteren Pozitron, iletişim çalışmalarını Marjinal Porter Novelli ile yürütme kararı aldı. Pozitron, dünya çapındaki şirketlere mobil mesajlaşma, mobil bankacılık gibi çalışmalar sunuyor.

Pozitron Kurucusu Fatih İşbecer, Marjinal Porter Novelli ve Pozitron işbirliğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Türk teknoloji sektörünü bir adım ileriye taşıma amacıyla hareket ederek yürüttüğümüz faaliyet ve projelerimizde iletişim önemli bir rol oynuyor. Dünyanın farklı bölgelerinde birlikte çalıştığımız kurumların sayısı giderek artıyor. Marjinal Porter Novelli’nin Türkiye ve dünya çapındaki ağından yararlanarak yenilikçi projelerimizi şirket dışında geniş bir kitleye duyurmayı hedefliyoruz.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak ise konu hakkında görüşlerini şu şekilde ifade etti: “Pozitron, kurulduğu günden bu yana geliştirdiği mobil uygulamalarla Türkiye’deki teknoloji sektörünü geleceğe taşıyor. Ortadoğu ve Avrupa’nın büyük firmalarına hizmet vererek milyonlarca kullanıcıya ulaşan Pozitron ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu işbirliğinden son derece başarılı sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz.”

Senin için
Tümünü göster
Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...

Küresel Agency of the Year’da Türkiye

Campaign Küresel Agency of the Year kısa listesinde Türkiye’den isimler...

Küresel Agency of the Year kısa listesi açıklandı

Aday ajanslar arasında VMLY&R, Åkestam Holst NoA, Oliver, Wavemaker ve...