Site icon Campaign Türkiye

Management Centre Türkiye’de atama gerçekleşti

Management Centre Türkiye

Management Centre Türkiye grup şirketlerinin CEO’luğuna Aziz Emre Günel getirildi.

Aziz Emre Günel, Bilken Üniversitesi işletme bölümünden mezun. Kariyerine 1995 yılında Unilever’de satış mühendisi olarak başladı. Aynı firmada Satış ve Pazarlama departmanlarında 7,5 sene boyunca yöneticilik yaptı.

2002-2012 yıllarında PepsiCo International’da sırasıyla Satış Operasyon Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Doritos Ruffles Grup Marka Müdürü, Türkiye Satış Direktörü ve Avrupa Yetkinlik Geliştirme Direktörü görevlerinde bulundu. Sonrasında Mondelēz International’da Kıdemli Satış Direktörlüğü görevini yürüten Günel, 2015 itibariyle girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak amacıyla Getir’de Co-founder, BiTaksi, iCaked, Yuvarla, JukeBoxy gibi farklı start-up firmalarında yatırımcı ve mentor olarak yer aldı.

Aynı amaçla kaleme aldığı “Ferrari’si Olmayanlar için Girişimcilik” isimli kitabıyla da 2017 yılında Platin Dergisi’nin “En iyi Girişimcilik Kitabı” ödülünü aldı. Aziz Emre Günel, girişimcilik çalışmalarıyla birlikte yürüttüğü Kale Holding’teki İcra Kurulu Üyesi ve CSMO görevlerinden sonra danışman olarak da yer aldığı Management Centre Türkiye’de 1 Nisan 2019 itibariyle grup şirketlerinin CEO’su olarak görev almaktadır.

Exit mobile version