Maltana’nın yeni reklam kampanyası yayında

Malt içecek Maltana’nın Blab ile hazırladığı yeni reklam kampanyası yayında.

Kampanya, hayranı olunan isimler üzerinden yapılan kelime şakalarını Maltana hayranlığıyla birleştiren 6 kısa filmle açılıyor.

Filmlerde, Maltana’yı tatmak isteyenler ya da tadanlar hislerini dile getiriyor. Bir filmde Maltana’yı tadan kişi bu içeceği seçmenin kutlanası bir durum olduğunu söylerken, bir diğer filmde Maltana’dan bir yudum almak isteyip de alamayan kişi kızgınlığını dile getiriyor. Örneğin, Maltana Armut seçiminin ne kadar doğru olduğunu düşünen bir kadın, “Burak! Kutlarım abi. Süper seçim.” diyor.

Başka bir filmde, Jack isminde biri tatlı tatlı Maltana’sını yudumlarken, karşısında oturan arkaşı kendisine de bir yudum vermesini istiyor. Tüm ısrarına rağmen o yudumu alamayınca “Of Jack! Ne kılsın yaa!” diye arkadaşı Jack’e sitem ediyor.

Kampanya filmlerle sınırlı kalmıyor ve dijital bir kurguyla ‘kötü isim şakası’na devam ediyor. Kötü isim şakası hayranlığını reklam filmiyle dile getiren Maltana, herkesin kötü isim şakası yapabileceğine ve herkesin ismine kötü şaka yapılabileceğine inanıyor. Kötü isim şakası hayranı olan herkesten, #kötüisimşakası etiketiyle arkadaşının ismine şaka yapmasını istiyor. O zekaya sahip olanlara duyduğu hayranlığı da, kasa kasa Maltana hediye ederek dile getiriyor.


Künye:

Reklamveren DYDO DRİNCO TURKEY – MALTANA
Reklam Ajansı BLAB
Yaratıcı Fikir / Stratejik Planlama BLAB
Yönetmen Eli Kasavi
Görüntü Yönetmeni Emre Tanyıldız
Prodüksiyon Vana Film
Post Prodüksiyon Imaj

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.