artwork

Maisie Williams’ın yeni uygulaması ile ajanslar yaratıcı yetenekleri bulabilir

5 sene önce

0

Game of Thrones dizisinin Arya’sı Maisie Williams’ın yeni uygulaması insanların yaratıcı endüstrilere girmelerine yardımcı olacak.

Daisie isimli uygulama bugün (1 Ağustos) dünya çapında piyasaya sürülüyor ve “yaratıcı işbirliği için bir oyun alanı” olarak tanımlanıyor. Uygulama, gençlerin sosyal medyayı kullanma şeklini değiştirmeyi ve içerik oluşturucuları için sektörde ortaklar, mentorlar ve alternatif yollar bulmasını sağlayacak bir platform olmayı amaçlıyor.

Williams, arkadaşı ve film yapımcısı Dom Santry ile birlikte uygulamayı tasarladı. Williams baş yenilik yetkilisi ve Santry ise baş yönetici olarak görev yapacak.

Daisie, içinde çalıştıkları endüstriden bağımsız olarak tüm içerik oluşturuculara açık bir uygulama. İletişim direktörü Reuben Selby, yaratıcı ajansların yeni yetenekler bulmaları için uygulamanın daha verimli bir yol olabileceğini söyledi.

Maisie Williams bu girişimiyle ilgili şunları söyledi “Daisie’den önce, yaratıcı endüstrilerdeki başarı tamamen şansa ve endüstrinin yöneticilerine bağlıydı. Daisie, yaratıcı dünyaya yeni bir yol katıyor: organik olarak yapılan bağlantılar ve becerilerinizin doğal gelişimi, bireyleri bir üst seviyeye taşıyor. Yaratıcı işbirliğinin geleceğini kolaylaştırmak için çok heyecanlıyız.

Uygulama kullanıcıları, sektördeki liderlerin canlı bir soru-cevap bölümünde yer alacakları “Soru Zamanı” adlı bir özellik aracılığıyla alanlarındaki uzmanların ilgisini ve rehberliğini kazanacak, ardından gönderilen projeleri gözden geçirme, soruları yanıtlama ve tartışmaya ve sektöre nasıl girdiklerine odaklanan kısa bir film onları bekliyor olacak. İlk “soru zamanı” etkinliğini Maisie Williams’ın kendisi başlattı.

Daisie, reklamsız olarak lanse edildi, ancak bir “Plus” programı, ücretli kullanıcıların ek özelliklere ve ayarlara erişmesine izin verecek.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...