Magnum’dan tüm duyuları harekete geçiren gurme pop-up’ı

Magnum tüm duyuları uyandıran ve markanın hazzın birden fazla katmanı olduğu inancını hayata geçiren bir “gurme” deneyimi yarattı.

Hem dijital hem de canlı bir deneyim olarak gerçekleşecek olan “Magnum pleasure sensorium”, markanın en yeni dondurması Magnum Double Gold Caramel Billionaire‘i kutluyor.

Gıda Antropoloğu Caroline Hobkinson ile iş birliği içinde tasarlanan ‘sensorium’ (duyu merkezi), izleyicilere Magnum Double Gold Caramel Billionaire’in katmanlarını keşfetmeleri ve kendi kişisel “Haz profillerini” – bireyin benzersiz haz deneyimlerini etkileyen duyuların ve tutumsal tercihlerin nasıl olduğunu ortaya çıkaran bir profil sistemi – fark etmeleri için çoklu duyusal bir şölen sunuyor.

Dijital “Magnum pleasure sensorium” dün 5 Temmuz’dan itibaren erişilebilir ve 15-18 Temmuz tarihleri arasında ise Truman Brewery’de biletli pop-up deneyimi gerçekleşecek.

Dört günlük pop-up, tüketicileri ürünün katmanları arasında fiziksel bir yolculuğa çıkarak tüm duyularını uyandırmaya davet ediyor. İlk olarak, “Seslerin çikolata odası”nda tatlı ve acı notaları yükseltmek için sesleri kullanmak; ardından “Bisküvi pasajı”nda keşfedilecek olan pürüzsüz ve pürüzlü dokular… “Karamel banyosu”nda tatlıdan tuzluya kokular hissedilebilecek ve “Dondurma çekirdeği”nde zıt tat dokuları tatmin edilecek. Son olarak “Katman salonu”, konukları “Magnum daldırma barı” deneyimlemeye davet edecek. Burada ziyaretçilerin “Zevk profillerine” uygun olarak Hobkinson küratörlüğünde hazırlanan bir menü ile sipariş üzerine Magnum Billionair oluşturulacak.

Çevrim içi ortamda sanal “Magnum Pleasure Sensorium”, kullanıcıların “Zevk profilleri” ile uyumlu olan Magnum Billionaire dondurmasının kişisel bir işitsel tadım deneyimini sunuyor. Unusual Ingredients (Olağan Dışı Malzemeler) ile ortaklaşa oluşturulan rehber eşliğindeki deneyim, Magnum Billionaire yiyen bir kişinin kendi kişisel hazzını artırmak için duyusal ses bilimini kullanıyor.

Dijital yolculuğun her aşaması, dinleyicilerin zevklerine en uygun özellikleri vurgulamak ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratmak için sırayla lezzet katmanlarını güçlendiriyor. Kullanıcılar, sanal yolculuk sırasında Magnum markalı kulaklıkları kazanma şansına da sahip olacak.

Magnum İngiltere Pazarlama Müdürü Philippa Atkinson şunları söyledi: “Magnum dünya çapında lüks dondurmalarıyla ünlü ve Magnum Pleasure Sensorium markayı daha da yükseltmeyi hedefliyor. Bu pop-up ile tüketicilere gerçek bir yaşam deneyimi sunulacak – ziyaretçilerin paylaşmak isteyeceği olağanüstü, çoklu duyusal tatma deneyimi.”

Entegre aktivasyon GolinMullenLowe Profero ve Hot Pickle tarafından geliştirildi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.