Magnum yıllar içinde nasıl evrildi?

Dondurma markası Magnum, ürünün tarihine dair bir keşif, canlı müzik ve bir karaoke kabinini kapsayan etkileşimli bir deneyim yarattı.
Lola MullenLowe tarafından hazırlanan “Classics can be remixed” global reklam kampanyasının ardından “Remix” serisinin bir parçası olarak markanın üç ek lezzetinin lansmanını hedefine alıyor.

Hot Pickle tarafından gerçekleştirilen “Magnum Studios” aktivasyonu, Magnum Classic’in 1989’da yetişkinlere yönelik ilk elde tutulan dondurma olarak piyasaya sürülmesi ile başlar. Ziyaretçiler daha sonra müzisyen Cat Burns’ün küratörlüğünde bir sınavla müzik bilgilerini test etmeye davet edilir.

Odanın diğer tarafında Magnum’un en son serisini neden piyasaya sürdüğünü açıklayan bir “Remix” galeri duvarı var. Başka bir etkileşimli test, insanları remixlenmiş müzik parçalarını seçmeye davet ediyor.

20 Temmuz’a kadar devam edecek olan pop-up’ta ayrıca Burns’den canlı müzik, DJ setleri, ücretsiz dondurma ve müşterilerin fotoğraf çekmesine veya şarkı söylemesine olanak tanıyan bir stant da yer alacak.

İçerik yaratıcıları Charlotte Roberts, Lara Adkins ve Sophie Seddon ile Burns’ün ortak küratörlüğünü üstlendi.

Magnum UK marka müdürü James Channon şunları söyledi: “Yeni Remix serimiz, markayı bugün bulunduğumuz yere getiren Classic ürünlerine ışık tutmak için harika bir fırsat sundu.

Pitting Classic vs Remix, insanların en sevdikleri dondurmayı tartışma sevgisini harekete geçiriyor ve İngiltere’nin önde gelen içerik yaratıcılarından bazılarının yardımıyla bu tartışmayı Magnum Studios’ta moda, müzik ve sanat kültürlerinde hayata geçirmek çok ödüllendirici oldu. Artı, bedava dondurma dağıtmak için sıcak hava dalgasından daha iyi ne olabilir ki?”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign UK

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.