Magnum, ruby çikolatasından esinlenerek bir oda tasarladı

Magnum, ruby çikolatasından esinlenerek ruh halini pozitif bir hale getiren oda tasarladı. Marka, tasarladığı odada duyuları canlandırmak için renk psikolojisi, ilginç ışıklar ve sesler kullandı. Kampanya, İngiltere’de hayata geçiyor.

Unilever dondurma markası Magnum, Blue South ile mücadele etmek ve yeni ruby çeşidinden esinlenerek oluşturulan South South Bank’taki çok katlı “Ruby room” ile tüketicilerin ruh halini aydınlatmak istiyor.

Magnum Ruby, beyaz çikolatalı dondurmayı ahududu girdabı ile birleştiriyor. Hassas bir tada sahip olan ve pembe rengini yakut kakao çekirdeklerinden alan yakut çikolata ile kaplanan dondurma (sadece son yıllarda geliştirilen bir çeşit) 20 Ocak’ta açılan “Ruby odası”nda, duyuları ve ruh halini canlandırmak için renk psikolojisi, ışıklar ve sesler kullanılarak sunuluyor.

Aynalı duvarlar ve sonsuzluk aynası, iyi bir fotoğraf fırsatı sunmak için tasarlanmış pembe ışık optik bir şölen yaratıyor. Özel bir müziği içinde barındıran oda, ziyaretçilerine “hoşgörü” duygusunu aşılamayı amaçlamaktadır.  Golin, projeyi teslim etmek için Hot Pickle ile birlikte çalıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.