Madame Coco’da üst düzey atama

Yaratıcı ve özgün tasarımları ile sektöründe hızla büyümeye devam eden Madame Coco’nun 1 Aralık 2020 tarihi itibariyle Satış ve Pazarlama Genel Müdür pozisyonuna Cemal Cem Işık atandı.

Son olarak Actera Grup ve Esas Holding ortaklığında olan Mars Sportif bünyesinde Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunu üstlenen Işık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’nden mezun olmasının ardından Executive MBA eğitimini Sabancı Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Kariyerine 2001 yılında Amerika’da elektronik eşya perakende markası olan Circuit City’de Satış Danışmanı olarak başlayan Işık, aynı firmada Bölge Müdürlüğüne kadar yükselmiş, ardından yapı malzemesi perakende markası olan Lowes’de Bölge Müdürlüğü pozisyonunda çalışarak yaklaşık sekiz yıllık yurt dışı deneyiminin sonrasında Türkiye’ye dönüş yapmıştır.

2009 yılında göreve başladığı Teknosa’da yedi yıl boyunca yürüttüğü Büyük Mağazalar Satış Müdürü, Pazarlama Direktörü ve Satış Direktörü pozisyonlarının ardından Ayaydın – Miroglio (İpekyol-Twist-Machka) şirketinde Perakende Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerini üstlenmiştir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.