Lufthansa’nın yeni mobil oyunu: FlyVenture

Lufthansa Havayolları, “FlyVenture” adındaki mobil oyunu tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yarışmacılar, oyuna katılmak için  FlyVenture uygulamasını akıllı telefonlarına indirdikten sonra, uygulama içinde günlük olarak tamamladıkları eğlenceli görevlerden kazandıkları puanlarla her hafta onlarca iPad ya da Lufthansa seyahat setlerinden birini kazanma şansı buluyor. Oyunun sonunda ise tüm sene boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı, iki kişilik yurt dışı seyahatinden oluşan büyük ödülü kazanma şansına sahip oluyor.

Yarışmacılar her hafta değişen konseptlere yönelik, check-in yapma, içerik paylaşma ve daha birçok görevi Twitter, Facebook, Foursquare gibi sosyal mecralar üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Yıl boyunca sürekli yenilenecek olan oyunda soru-cevap, fotoğraf çekme ve mini oyunlarla pek çok farklı görevi tamamlayarak puan toplamak mümkün olacak. Kullanıcılar; görev başına kazandıkları puanları, genel puan durumunu ve Lufthansa ile ilgili yenilikleri uygulama üzerinden takip edebiliyorlar.

31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek olan FlyVenture ile ilgili tüm gelişmeler, Lufthansa’nın Facebook ve Twitter sayfalarından takip edilebilecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.