Site icon Campaign Türkiye

Louis Vuitton’dan tamamen 3D baskılı spor ayakkabısı: ‘LV Cobra’

Louis Vuitton, LV Cobra adı verilen yeni bir 3D baskılı ayakkabıyla bir sonraki boyuta (hayır, bu sefer metaverse değil) adım atıyor gibi görünüyor. Ayakkabılar, lüks markanın perşembe günü Hong Kong‘da düzenlenen Sonbahar Öncesi 2024 (Pre-Fall 2024 ) erkek gösterisi sırasında görücüye çıktı.

Tamamen 3D baskılı LV Cobra, 3D baskı ayakkabı uzmanı Zellerfeld ile iş birliği içinde geliştirildi ve dokuların bir karışımının yanı sıra “Z FOAM teknolojisi“ni de sergiliyor. Yumuşak fileyi daha pürüzsüz yüzeylerle birleştirerek daha fazla nefes alabilirlik için pratik havalandırma delikleri içeriyor.

Meraklılar, LV Cobra’nın LV Monogram çiçek logosu ve yeni markalamanın belirgin bir şekilde öne çıktığı klasik Louis Vuitton zarafetine saygı duruşunda bulunmasını ise takdir edecek gibi görünüyor.

Artık markanın erkek kreatif direktörü olarak görev yapan Pharrell Williams da bu yeniliğe dahil oldu.

Henüz resmi marka görsellerinde yer almasa da ayakkabının ön izlemesi Louis Vuitton’un ayakkabı tasarım sorumlusu Mathias Patillon tarafından Instagram’da yapıldı.

https://www.instagram.com/p/C0Rs2s8NvpO/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Vızıltı artarken şirket, beyaz ve siyah renk gruplarında mevcut olduğu söylenen LV Cobra’nın belirli çıkış tarihleri ve fiyatlandırması konusunda ağzını sıkı tuttu. Piyasaya sürülmesinin Louis Vuitton’un satış kanalları aracılığıyla 2024 yılında gerçekleşmesi bekleniyor.

Kaynak: Design TAXI

https://designtaxi.com/news/425852/Louis-Vuitton-Teases-Fully-3D-Printed-Sneaker-Called-The-LV-Cobra/

Exit mobile version