Site icon Campaign Türkiye

Louis Vuitton Saoirse Ronan’ı yeni marka elçisi olarak duyuruyor

Ronan, geçtiğimiz yirmi yıl boyunca Little Women, Lady Bird, Brooklyn ve Atonement gibi büyük beğeni toplayan projelerdeki duygusal ve büyüleyici performanslarıyla övgü topladı ve işine getirdiği derinlik ve inanç ona The New York Times’ın 21. yüzyılın en iyi oyuncuları listesinde ilk onda yer kazandırdı.

Bu yılın Ocak ayında, başrolünde oynadığı ve yapımcılığını üstlendiği The Outrun filmi, Ronan’ın Louis Vuitton giyerek katıldığı Sundance Film Festivali prömiyerinde övgü dolu yorumlar aldı. Ayrıca bu yılın sonlarına doğru Steve McQueen’in merakla beklenen savaş draması Blitz’de de ekranlarda olacak. Ronan kısa bir süre önce Louis Vuitton’un Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquière’in davetlisi olarak Los Angeles’taki Akademi Müzesi Galası’na katıldı.

Nicolas Ghesquière “Saoirse’nin kariyerine uzun yıllardır hayranım, onu tamamen büyüleyici buluyorum oynadığı rollerde çok başarılı. Dahası, yeteneğinin ardında çok etkileyici ve dahi bir insan yatıyor,” sözleriyle hayranlığını dile getiriyor.

Maison’un yüksek zanaatında mükemmellik arayışını paylaşan ve meydan okuyan bir ruha sahip olan Louis Vuitton, Saoirse ile bu iş birliği macerasına atılmayı dört gözle bekliyor.

 

Exit mobile version