artwork

Louis Vuitton küresel konkur düzenliyor

11 sene önce

0

Fransız moda markası Louis Vuitton küresel reklam konkuru düzenliyor. Louis Vuitton’un küresel konkurunu 2006 yılının Aralık ayında BETC ve TBWA\London’a karşı kazanan Ogilvy & Mather Paris, konkuru tekrar kazanmak istiyor.

Geçtiğimiz ay ünlü rapçi Yasiin Bey'in oynadığı Louis Vuitton reklamı

LVMH lüks ürünler holdinginin bir parçası olan Louis Vuitton, reklam kampanyalarında yüksek profilli ünlüleri kullanan bir marka olarak biliniyor. Markanın reklam kampanyasında kullandığı en son ünlü isim, Olimpiyat şampiyonu yüzücü Michael Phelps olmuştu. Annie Leibovitz tarafından çekilen ünlü yüzücünün fotoğrafları basılı reklamda kullanılmıştı. Ogilvy & Mather geçtiğimiz ay marka için ABD’li ünlü rapçi Yasiin Bey‘in oynadığı bir televizyon reklamı çekmişti. Reklam filminde Yasiin Bey, efsane boksör Muhammed Ali’nin ünlü konuşmalarından bazılarını dile getiriyordu.

Geçen yıl Nisan ayında ise, Louis Vuitton Angelina Jolie‘ye markanın yüzü olması için yaklaşık 9,5 milyon dolar ödemişti. Verilen rakam, bir reklam kampanyası için ödenen rekor bedel olarak gösterilmişti.

Senin için
Tümünü göster
Hayatta her şeyi değiştiremeyiz… Yemek uygulamamız hariç!

Migros Yemek, üç filmden oluşan yeni lansman kampanyasını yayınladı...

Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...