artwork

L’Oréal Türkiye’de yeni atama

3 sene önce

0

L’Oréal Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 2014’ten bu yana L’Oréal Türkiye’de çeşitli rollerde başarılı işlere imza atan Merve Atuk Toker, yeni dönemde Kurumsal Dijital Direktörü (CDO) görevini üstlenecek.

The Coca Cola Company ve Schwarzkopf Henkel’deki başarılı kariyerinin ardından, 2014 yılında L’Oréal Türkiye Tüketici Ürünleri Divizyonu’na Pazarlama Müdürü olarak katılan ve sonrasında Pazarlama ve Yeni İş Geliştirme Direktörü rolünü üstlenen Merve Atuk Toker, görev süresi boyunca tüketici odaklı, inovatif, stratejik büyüme planlarının oluşturulması ve hayata geçirilmesine başarıyla liderlik etti.

Merve Atuk Toker, son iki senedir yürüttüğü Ülke E-Ticaret Koordinasyonu görevininin yanı sıra dijital dönüşüm süreçlerinde önemli rol oynayan Dijital Beceri Geliştirme Liderliği ile L’Oréal Türkiye stratejisini belirleyen ve Türkiye’deki start-up ekosistemi ile güçlü bağlar inşa ederek yenilikçi iş birlikleri sağlayan Açık İnovasyon Projesi’nin liderliğini de üstlenmişti. Başarılı kariyer geçmişi, güçlü dijital uzmanlığı ve üstlendiği pozisyonlarda sergilediği vizyoner yaklaşımı ile Merve Atuk Toker, L’Oréal Türkiye’nin Tekno-Güzellik vizyonu doğrultusundaki dijitalleşme çalışmalarına rehberlik edecek.

Senin için
Tümünü göster
Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...

McCann İstanbul’un yeni CEO’su belli oldu

McCann İstanbul’da CEO’luk görevini üstlenecek isim Elifsu Tufan oldu...